Gizlilik ve Bağışçı Hakları

Kişisel bilgilerinizin korunması bizim için de önemli. Sizinle hangi yollarla iletişim kurmamıza izin verdiğinize siz karar verir, dilediğinizde bu tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. Bilgilerinizi, yasalar çerçevesinde titizlikle koruyoruz ve sizin izin verdiğiniz çerçevede gerektiğince kullanıyoruz.

Düzenli desteğinizi durdurmak ya da miktar değişikliği yapmak için de bize ulaştıracağınız herhangi bir mesaj yeterlidir. Ayrıca kendiniz de düzenli desteğinize dair her türlü iptal ya da değişikliği, kullanmakta olduğumuz Fonzip Üye Bağış ve Aidat Yönetimi Programı’nda şifreli kullanıcı kaydı oluşturarak yapabilirsiniz.

Kredi kartı bilgileriniz, sayfalarımızdan giriş yaptığınız anda kimsenin ulaşamayacağı bir şekilde şifreleniyor ve hiç kimsenin erişiminde bulunmuyor. Tüm destek sayfalarımız 256 Bit SSL güvenlik protokolü ile şifreleniyor ve tüm işlemlerde 3D Güvenlik Sistemi kullanılıyor.

Bir sorunuz olduğunda her zaman bizimle iletişim bilgilerimizden bağlantı kurabilir ya da tercihlerinize dair değişiklikleri yine kendiniz Bağış Yönetimi Programı’ndan şifrenizle yapabilirsiniz. Daha detaylı yasal bilgilendirmeyi ve Bağışçı Hakları Beyannamesini aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz.

Menü